به گزارش سرویس ورزشی برنا، وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی بزرگسالان به دلیل عود کردن مصدومیت کهنه اش اردوی تیم ملی را ترک کرد و به احتمال قریب به یقین نمی تواند در بازیهای آسیایی شرکت کند.

سعید محمدپور که به شدت سرماخورده بود درباره مصدومیتش گفت: 2 هفته ای می شد که سرماخوردگی داشتم و با اینکه 2 بار به پزشک مراجعه کرده بودم ، حالم بهتر نمی شد. آب بدنم کم  و عضلاتم خشک شده بودند. با این حال خیلی مواظب بودم تا در بازگشت به تمرینات فشار زیادی نیاورم. اما درست در آخرین حرکتم درد شدیدی را در مفصل ران پای راستم احساس کردم.

محمدپور در ادامه گفت: شانس آوردم عضله ام پاره نشد. با چند دکتر هم مشورت کردم که همگی گفتند باید یک ماه استراحت داشته باشم و این یعنی به بازیهای آسیایی اینچون نخواهم رسید.

محمدپور در پایان با انتقاد از اینکه در اردوهای تیم وزنه برداری پزشک و فیزیوتراپیست حضور ندارد به برنا گفت: خیلی انگیزه داشتم تا پس از مشکلاتمان در یکی دو سال گذشته با قدرت بازگردم و یک طلای ارزشمند برای وزنه برداری و کاروان ورزشی ایران بیاورم اما در اردویی که پزشک و فیزیوتراپیست حضور ندارد، من هم با بدشانسی روبرو شدم. میثم محبی هم در این وزن از ناحیه زانو مصدوم شده بود تا تیم ملی در این دسته نماینده ای نداشته باشد.

گفتنی است، سعید محمدپور یکی از بخت های مسلم کاروان ورزشی ایران برای کسب مدال طلا بود.