به گزارش سرویس ورزشی برنا، نتایج وزن کشی پنج وزن دوم این رقابت ها به شرح زیر است:

در وزن 46 کیلوگرم عرفان آئینی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف پاتریک گولوچوفسکی از لهستان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی گیران ارمنستان و مولداومی مبارزه می کند. در این وزن 22 نفر حضور دارند.

در وزن 54 کیلوگرم کاوه رحمت آبادی در دور نخست به مصاف ویکتور لوجکا از اسلواکی می رود و در صورت پیروزی، در دور بعد با برنده کشتی گیران آمریکا و رومانی مبارزه خواهد کرد در این وزن 24 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 63 کیلوگرم که 24 کشتی گیر حضور دارند امیر اکبرزاده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با البروس والیف از روسیه روبرو می شود. در دور بعد برنده کشتی گیران مصر و رژیم اشغالگر قدس حضور دارند.

در وزن 76 کیلوگرم حامد منافیان در در اول به مصاف تئودوروس کایریاکیدیس از یونان می رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده کشتی گیران اوکراین و مغولستان مبارزه می کند در این وزن 26 نفر حضور دارند

در وزن 100 کیلوگرم نعیم حسن زاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده کشتی گیران ترکیه و بلاروس مبارزه می کند و در صورت پیروزی، در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و گرجستان می رود در این وزن 21 کشتی گیر حضور دارند.