به گزارش خبرنگار اعزامی برنا از چین، سهراب مرادی امروز در دسته 85 کیلوگرم رقابت های وزنه برداری قهرمانی آسیا در یک ضرب به مقام پنجم، در دو ضرب به مقام هفتم و در مجموع نیز عنوان ششمی را به خود اختصاص داد. این در حالی بود که او در دوره قبلی مسابقات در قزاقستان مدال طلا را بر گردن آویخته بود.

مرادی پس از عدم کسب موفقیت اظهار داشت: از اینکه این ناکامی نصیب من شد، بسیار ناراحتم. البته با توجه به برگزاری نه چندان مطلوب تمرینات، انتظار این نتیجه را نیز داشتم.

وی افزود: تنها 20 روز است که خدمت سربازی ام تمام شده است. همه اهالی این رشته می دانند که اگر وزنه برداری حتی اگر یک روز تمرین نکند، از میزان آمادگی اش به شدت کم می شود.

دارنده مدال طلای دوره قبلی مسابقات گفت: در سال 2009 که مدال طلا گرفتم، با توجه به تمرینات منظم و با برنامه در آمادگی خوبی به سر می بردم، اما امسال اینگونه نبود و همه چیز دست به دست هم داد تا این ناکامی را تجربه کنم.

مرادی درباره حضورش در اردوهای بعدی تیم ملی عنوان کرد:  با توجه به این نتیجه ای که گرفتم، همه چیز بستگی به نظر کادر فنی دارد. اگر آنها صلاح بدانند و این فرصت را به من بدهند، تلاش خواهم کرد که باز هم روی سکو بروم.