به گزارش سرویس ورزشی برنا، در وزن 55 كیلوگرم كه 13 كشتی‌گیر حضور دارند، سامان عبدولی پس استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف حریفی از تایوان می‌رود و در صورت پیروزی در مرحله نیمه‌نهایی با برنده دیدار كشتی‌گیران قزاقستان و اندونزی یا تایلند روبرو می‌شود.

در وزن 60 كیلوگرم محمد نوربخش پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف حریفی از كره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی در پای فینال با برنده دیدار كشتی‌گیران چین و قزاقستان روبرو خواهد شد در این وزن 10 كشتی‌گیر حضور دارند.

براین اساس در وزن 66 كیلوگرم مهدی زیدوند در دور نخست با حریفی از هند روبرو می‌شود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده مبارزه كشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان روبرو خواهد شد در این وزن 13 كشتی‌گیر حضور دارند.

در وزن 74 كیلوگرم كه 9 كشتی‌گیر وزن‌كشی كرده‌اند كمال محمدعلیزاده در دور نخست به مصاف حریفی از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم به مصاف برنده دیدار نمایندگان اندونزی و كره جنوبی می‌رود.

همچنین در وزن 84 كیلوگرم مجید علیاری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با حریفی از قرقیزستان روبرو می‌شود و در صورت پیروزی با برنده دیداركشتی‌گیران هند و قزاقستان مسابقه خواهد داد در این وزن 14 كشتی‌گیر حضور دارند و در وزن 96 كیلوگرم نیز كه 10 كشتی‌گیر حضور دارند مهرداد بایندور در دور نخست به مصاف حریفی از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده دیدار كشتی‌گیران تركمنستان و اندونزی روبرو می‌شود.

گفتنی است، این مسابقات از ساعت 13 فردا به وقت جاكارتا (10:30 به وقت تهران) آغاز می‌شود.

شایان ذکر ایت، وزن‌ كشی اوزان 50 و 120 كیلوگرم امروز و مسابقات آن نیز روز جمعه برگزار خواهد شد كه بهروز ملكی و یاشار علیزاده به مصاف حریفان خود می‌روند.