منصور برزگر و عباس جدیدی دو چهره فراموش ناشدنی تاریخ کشتی ایران هستند که البته مشکلات و دعواهای سرمربی و کشتی گیر سابق تیم ملی کشتی آزاد همیشه نقل محافل ورزشی بوده است.

پیشنهادات برزگر مبنی بر تغییر وزن جدیدی یکی از عوامل عمده دعوای طرفین بود که در نهایت باعث شد نایب قهرمان المپیک آتلانتا در مصاحبه ای این جملات عجیب را به زبان آورد:"برزگر صبح ها مرا از خواب بیدار می کرد و از من می خواست که در محیط خلوت مجاور اردو با هم دعوا کنیم! اصلا اگر او در فینال المپیک به هدایت من نمی پرداخت، به راحتی مدال طلا را به سینه می زدم!"

داستان اما امروز متفاوت شده و هر دو طرف ماجرا علاوه بر آن که کینه ای از هم ندارند، به هم دل می دهند و قلوه می ستانند!

برزگر که پس از بستری شدن در بیمارستان مصاحبه کرد و معترف شد که محبت جدیدی او را تحت تاثیر قرار داده، چند روز پیش در باشگاه این قهرمان سابق جهان مورد تقدیر قرار گرفت.

عباس جدیدی در این باره به خبرنگار کشتی برنا گفت:منصور برزگر یکی از بزرگان کشتی ایران است و وظیفه خود می دانستم که از او تقدیر و تشکر کنم.

وی افزود: قصد دارم در باشگاه خودم هر هفته یا هر دو هفته یک بار از پیشکسوتان کشتی تجلیل ساده ای به عمل آورم تا تصور نکنند که در ایام پیری به دست فراموشی سپرده شده اند. در این راه به هیچ کس وابسته نیستم.

لازم به یادآوری است که جدیدی بعد از برزگر از پرویز سیروس پور رییس سابق فدراسیون کشتی تجلیل خواهد کرد.