بحث احتمال همکاری مراد محمدی با هیئت کشتی مازندران به عنوان مربی، این شبهه را برای کشتی دوستان به وجود آورده که قهرمان سابق کشتی آزاد جهان در مسابقات انتخابی تیم ملی که چند روز دیگر به میزبانی ساری –شهر محمدی- برگزار می شود، به مربیگری خواهد پرداخت.

محمدی در این خصوص به خبرنگار کشتی برنا گفت:اگر کشتی گیری نیاز به کمک من داشته باشد، از این کار دریغ نمی کنم؛ اما خبر مربیگری ام در مسابقات انتخابی تیم ملی را تکذیب می کنم.

دارنده مدال برنز بازی های المپیک پکن در ادامه افزود:به شخصه روی عملکرد نفراتی چون عباس دباغی که همشهری و هم استانی من هستند، تعصب دارم و در راه آماده سازی آنها هر کاری از دستم بر آید انجام خواهم داد؛ اما امکان ندارد در مسابقات پیش رو به عنوان مربی روی صندلی نشسته و به هدایت کشتی گیران بپردازم.

محمدی در پایان با اشاره به میزبانی ساری در مسابقات انتخابی تیم ملی خاطرنشان ساخت: کشتی در خون مازندرانی ها و ساروی ها است و همین استقبال مردم از مسابقات، بر جذابیت های انتخابی تیم ملی خواهد افزود. البته به هیچ عنوان تشویق تماشاگران مازنی را دلیلی بر تضییع حق مدعیان غیر مازندرانی نمی دانم و معتقدم هر کشتی گیری، از هر استانی که باشد، در صورت شایستگی بهترین نتیجه را خواهد گرفت.