به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد بنا در كنفرانس خبری فدراسیون کشتی اظهار داشت: با برگزاری كنفرانس خبری و حضور شما خبرنگاران من قشنگترین لحظات را در چند سال اخیر دیدم. من منتظر این بود كه چنین جلسه‌ای برگزار شود و امیدوارم در آینده این كار تداوم داشته باشد.

وی تصریح كرد: ما 7 ماه حساس و سخت را پیش رو داریم و همه باید در كنار هم متحد شویم تا تیم كشتی فرنگی به بهترین نتایج تاریخ خود دست یابد.

وی افزود: تیم فرنگی ایران اكنون لیاقت آن را دارد كه بهترین نتیجه تاریخ را بگیرد و ركورد جاودانه‌ای برای كشتی ایران بزند.

بنا در مورد تغییرات در فدراسیون كشتی اظهار داشت: از زحمات و كمك‌های یزدانی خرم رئیس پیشین فدراسیون كشتی تشكر و قدردانی می‌كنم. وقتی آقای خطیب بعنوان سرپرست فدراسیون معرفی شد، من اضطراب داشتم ولی خوشبختانه با صحبت‌هایی كه با ایشان داشتم امیدوارم با كمك ایشان و همه دوستان بتوانیم طلسم 40 ساله كشتی را در المپیك لندن بشكنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد برنامه‌های تیم ملی در پایان خاطرنشان كرد: هدف ما این است كه در مسابقات گزینشی قزاقستان 4 سهمیه باقی مانده را بگیریم. در اوزان 84 و 96 كیلوگرم كار ما زیاد سخت نیست، ولی در اوزان 55 و 74 كیلوگرم كار سختی را پیش رو داریم. من 99 درصد امیدوارم كه بتوانیم در این مسابقات چهار سهمیه باقی مانده را كسب كنیم.