به گزارش سرویس ورزشی برنا، غلامرضا محمدی در كنفرانس خبری فدراسیون كشتی گفت: ما برنامه داریم كه در اوزان 60، 84 و 120 كیلوگرم در قزاقستان سهمیه بگیریم. البته كار در آنجا سخت است؛ به خصوص در وزن 120 كیلوگرم، چون تایمازوف كشتی‌گیر نامدار جهان هنوز سهمیه المپیك را كسب نكرده و به احتمال زیاد در آن مسابقات حضور دارد. 

وی تصریح كرد: البته ما بعد از گزینشی قزاقستان دو مسابقه گزینشی دیگر در چین و فنلاند را داریم و در صورت كسب نكردن سهمیه این شانس را داریم كه بتوانیم سهمیه‌های خود را در این مسابقات كسب كنیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: ما از نقد سازنده استقبال می‌كنیم و امیدوارم بتوانیم با ارتباط دوستانه با رسانه‌های گروهی و مطبوعات فضای خوبی را برای پیشرفت كشتی كشور ایجاد كنیم.

محمدی در مورد برنامه تیم ملی تا قبل از تصریح كرد: ما برای كسب سهمیه در مسابقات گزینشی شركت می‌كنیم و تنها تورنمنت خارجی ما پیش از المپیك جام زیلكوفسكی لهستان خواهد بود.

محمدی در پایان خاطرنشان كرد: در دهه 90 میلادی مردم تمام كشتی‌گیران را می‌شناختند و جایگاه كشتی در بین مردم بالا بود، ولی الان سیما به كشتی كم لطفی می‌كند و تمام توجهات به فوتبال و حواشی آن است و این در حالی است كه در زمان مسابقات المپیك تمام انتظارات از ورزش كشتی است و همه از این رشته ورزشی انتظار كسب مدال دارند. من از مسئولین رسانه ملی درخواست دارم به كشتی توجه كنند.