به گزارش سرویس ورزشی برنا، رقابت‌های جودو قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا طی روزهای هفتم تا نهم مهرماه به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد و تیم‌های ملی ایران با ترکیبی کامل در این مسابقات به روی تاتامی خواهند رفت.

محمد علی رستگار و آرش میراسماعیلی رییس و نایب رییس فدراسیون اعضای تیم ملی را در این سفر همراهی خواهند کرد. ضمن اینکه بهرامی نژاد نیز به عنوان پزشک در کنار تیم ملی خواهد بود.

ترکیب تیم جودو نوجوانان (بانوان): فاطمه زمانی(40- کیلوگرم از سمنان)، لیلا سیاهپوشی(44- کیلوگرم از همدان)، صدیقه قاسم زاده(48- کیلوگرم از آذربایجانشرقی)، فاطمه حیدری(52-کیلوگرم از همدان)، فاطمه مسافرسرگشته(57- کیلوگرم از تهران)، زهرا خیرکش( 63- کیلوگرم از کرمانشاه) و زهرا باقری(63+ کیلوگرم از لرستان)

ترکیب تیم جودو جوانان(بانوان): طاهره آذر پیوند(44- کیلوگرم از کهکیلویه)، غزل یغما(48- کیلوگرم از لرستان)، سمیه رستمی(52- کیلوگرم از چهارمحال بختیاری)، زهرا نادری(57- کیلوگرم از چهارمحال)، دنیا آقایی(63- کیلوگرم از سمنان)، صبا کرمعلی(73- کیلوگرم از همدان)، زینب جلالوند(78- کیلوکرم از همدان) و فهیمه ده پهلوان(78+ کیلوگرم از همدان)

این تیم را مریم ولی بهاروندی از لرستان به عنوان سرمربی، تکتم بیدل از خراسان رضوی و مژگان کولیوند از همدان به عنوان مربی همراهی خواهند کرد.

ترکیب تیم ملی نوجوانان (پسران): محمد رشنو نژاد(50- کیلوگرم از خوزستان)، رضا میرالی رستمی(55- کیلوگرم از خوزستان)، مهدی فتحی پور( 60- کیلوگرم از فارس)، ایمان نیک اقبال(66- کیلوگرم از اصفهان)، سبحان رسولی(73- کیلوگرم از تهران)، رامین صفویه(81- کیلوگرم از قزوین) و حسین عربی(81+ کیلوگرماز تهران) راهی مسابقات قهرمانی آسیا خواهد شد.

هدایت این را احمد کاظمی به عنوان سرمربی، مسعود ابدی نقش به همراه رضا چاه خندق به عنوان مربی برعهده خواهند داشت.

ترکیب تیم ملی جوانان(پسران) احمد قاسمی (55- کیلوگرم از تهران)، محمد محمدی بریمانلو( 60- کیلوگرم از خراسان شمالی)، بهزاد محرمی(66- کیلوگرم از قزوین)، حمید رضا خطیبی(73- کیلوگرم از گیلان)، حسین خدامرادی(81- کیلوگرم از تهران)، سید محمد موسوی(90- کیلوگرم از مازندران)، شایان نصیرپور(100- کیلوگرم از تهران) و فرشاد پیری پور (100+ کیلوگرم از ایلام)

عطاالله عباس نژاد به عنوان سرمربی و علی معلومات به‌عنوان مربی در هدایت تیم ملی جوانان روی تاتامی مسابقات قهرمانی آسیا برعهده خواهند رفت.

ششمین دوره رقابت‌های جودو قهرمانی نوجوانان و سیزدهمین دوره رقابت‌های جوانان آسیا هفتم تا نهم مهرماه در چین تایپه برگزار می‌شود. باید دید با توجه به نامه اخیر العنزی که در برخی خبرگراری‌ها در روز گذشته انتشار داده شده آیا تیم اعزامی اجازه حضور در این پیکارها خواهد داشت؟