آرش میراسماعیلی نایب رییس فدراسیون جودو درباره دیدار روز گذشته جامعه ورزش با رهبر معظم انقلاب اسلامی به خبرنگار ورزشی برنا گفت: واقعا دیدار خوبی و پر فیضی بود و از این که با سایر پیشکسوتان و ورزشکاران توانستیم بار دیگر رهبر معظم انقلاب اسلامی را از نزدیک ببینیم بسیار خوشحال و شادمان هستیم.

وی ادامه داد: ایشان با صحبت‌های خود به ورزشکاران و پیشکسوتان روحیه دادند و راه و روش‌های بهتری را برای رسیدن به موفقیت و پیروزی پیشنهاد کردند.

میر اسماعیلی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در صحبت‌هایشان سند چشم انداز و راه‌های رسیدن به شرایط مطلوب‌تر در ورزش را مطرح کردند و قطعا این گفته‌ها می‌تواند به بهبود ورزش کشورمان کمک شایانی کند. 

نایب رییس فدراسیون جودو عنوان داشت: صحبت‌های حضرت آیت الله خامنه‌ای برای مردم و ورزشکاران فصل الخطاب است و باید به بیانات ایشان توجه شود و به گفته‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی جامه عمل بپوشانیم.

میراسماعیلی درباره احساس خود از دیدار با رهبر معظم انقلاب نیز گفت: زمانی هم که در سطح حرفه‌ای کار می‌کردیم، چندین بار افتخار دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را داشتم که وصف نشدنی است و هیچ گاه آن‌ها را فراموش نخواهم کرد.