به گزارش سرویس ورزشی برنا، هفتمین دوره رقابتهای تكواندوی بین المللی جام فجر در بخش بانوان، با حضور تكواندوكاران 3 تیم داخلی و 5 تیم خارجی در خانه تكواندو برگزار شد.

در پایان این مسابقات و با برگزاری رقابتهای فینال، در وزن 49- كیلوگرم، "فوجیا فهانی" از تونس به مقام قهرمانی دست یافت، معصومه حجتی فرید از تیم استیل البرز مقام نایب قهرمانی را از آن خود كرد، "داهری اكرم" و "بن طاهر ساندس مریم" از تونس به ترتیب مقام های سوم و سوم مشترك را به خود اختصاص دادند.

در وزن 57- كیلوگرم؛ سوسن حاجی پور از شهرداری لنگرود بر سكوی قهرمانی ایستاد،‌ ساناز بحری از استیل البرز دوم شد، ریحانه محمدی از تیم هلال احمر تنكابن بر سكوی سوم ایستاد و "اوسلتی حبیبی" از تونس مقام سوم مشترك را از آن خود كرد.

در وزن 67- كیلوگرم؛ فاطمه روحانی از شهرداری لنگرود به مقام قهرمانی دست یافت، ‌سمانه رضایی از استیل البرز دوم شد،‌ فاطمه رضائیان از هلال احمر تنكابن بر سكوی سوم ایستاد و "بلار وفا"از تونس مقام سوم مشترك را به خود اختصاص داد.

در وزن67+ كیلوگرم؛ شكرانه ایزدی از استیل البرز مقام قهرمانی را از آن خود كرد،‌ زهرا مظفری از هلال احمر تنكابن بر سكوی نایب قهرمانی ایستاد، زهرا ابراهیمی از افغانستان سوم شد و هانیه اخلاقی از شهرداری لنگرود مقام سوم مشترك را به خود اختصاص داد.