مسابقات تکواندوی جام فجر روز گذشته و با برگزاری دیدار فینال رقابتهای وزن 80- كیلوگرم در خانه تکواندو آغاز شد، که در فینال رقابتهای این وزن، مهدی خدابخشی تكواندوكار تیم استیل البرز با نتیجه یك بر صفر علیرضا نصرآزادانی از تیم شهید قورچانی را از پیش رو برداشت و به مدال طلای این مسابقات دست یافت.

مهدی خدابخشی در خصوص رقابتهای این مسابقات به خبرنگار رزمی برنا، گفت: مبارزات خوبی بود و برای اولین بار در این وزن شرکت می کردم. 4 مسابقه سنگین را هم پشت سر گذاشتم و توانستم به مدال طلای این رقابتها دست پیدا کنم.

وی در رابطه با تغییر وزنش اظهار داشت: به هرحال این رقابتها در رنکینگ جهانی و المپیکی تاثیر زیادی داشت و من مجبور به تغییر وزن شدم. خدا را شکر با کسب این مدال طلا 10 پله در رنکینگ صعود کردم. البته هنوز 10 تا 15 امتیاز نیاز دارم تا بتوانم جزو 32 نفر المپیکی باشم و به رقابتها اعزام شوم. مطمئنا در ادامه راه رتبه المپیکی ام را بهبود می بخشم.

خدابخشی که در فینال این رقابتها رو در روی علیرضا نصرآزادانی قرار گرفت. در این خصوص تصریح کرد: مبارزه جالب و دیدنی در فینال نبود. به هرحال هم من و هم نصرآزادانی تغییر وزن داده بودیم و برای هر 2 نفرمان سخت بود. رقابت سختی را داشتم. نصرآزادانی شناخته شده است و با توجه به تمریناتی که قبلا در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشته بودیم، شناخت خوبی را از هم داشتیم. و همان طور که دیدید تنها یک امتیاز رد و بدل شد.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: من نیم نگاهی به حضور در رنکینگ المپیکی ها دارم اما نزدیک ترین هدف من بازیهای آسیایی است.