به گزارش سرویس ورزشی برنا، در سوپر لیگ کاراته که قهرمانی دانشگاه آزاد از هم اکنون مسجل شده است، سه مبارزه در روز جمعه در سالن شهید کبکانیان انجام می شود که طی آن صدرنشین بازیها به مصاف فولاد مبارکه سپاهان می رود؛ تیمی که با 18 امتیاز در جای سوم جدول رده بندی قرار دارد. علمدار کربلا دیگر تیم حاضر در این رقابتها با تیم شهید همتی فر مصاف خواهد داشت. علمدار با 21 امتیاز و تیم شهید همتی فر با 6 امتیاز رتبه های دوم و پنجم را در اختیار دارند. در دیگر بازی هفته پایانی سوپر لیگ بانوان، شیر ژال به دیدار گوجوریو سی واکای می رود.

اما در لیگ برتر بانوان در یک سو مقاومت بسیج و سفیر هیئت کاراته استان مرکزی برای کسب مقام قهرمانی یا یکدیگر مبارزه می کنند و در تاتامی دیگر هیئت کاراته استان تهران با مس کرمان برای تصاحب عنوان سومی مقابل هم صف ارایی می کنند.

روز جمعه همچنین دیدارهای نیمه نهایی و نهایی لیگ جوانه انجام می شود که طبق برنامه، تیم قاسمی گیلان با مس رفسنجان و سناتور سمنان با اوج مصاف خواهند داشت. برنده این دو دیدار در فینال به هم می رسند و بازنده ها برای مقام سومی به دیدار هم می روند.

در لیگ آینده سازان کاراته دختران، هف سمنان برای راهیابی به فینال این رقابتها با هیئت کاراته گیلان مسابقه می دهد و مس رفسنجان نیز با مقاومت بسیج دیدار می کند.