به گزارش سرویس ورزشی برنا، عصر امروز کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ،شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با حضور در آکادمی ووشو از تمرینات تیم ملی ووشو اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون بازدید کردند.

در ادامه بازدید های مسئولان کمیته ملی المپیک از تمرینات تیم های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی اینچئون دقایقی پیش رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک به همراه رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی با حضور در آکادمی ووشو از تمرینات ووشو کاران بازدید کردند.

کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک در این بازدید ضمن دیدار با مسئولان فدراسیون ، کادر فنی و ملی پوشان حاضر در اردو ابراز داشت: رشته ورزشی ووشو با تلاش و برنامه ریزی صورت گرفته به جایگاه رفیعی در آسیا و جهان رسیده است و ما حساب ویژه ای روی مدال آوری این ورزش در بازی های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی باز کرده ایم.

وی در ادامه اظهار داشت : هدف ما از حضور در فدراسیون این است که ابتدا به خانواده بزرگ ووشو به دلیل افتخارآفرینی های متعدد خسته نباشید و تبریک بگوییم و سپس شرایط فدراسیون ها را برای موفقیت در بازی های آسیایی اینچئون بررسی کنیم.

وی ادامه داد: ووشو رشته ای است که به عنوان ورزش درجه اول روی مدال آوری آن حساب می کنیم و یقین دارم در اینچئون نیز شاهد کسب مدال های رنگین به خصوص طلا از این رشته خواهیم بود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه ووشو با احداث آکادمی که از اقدامات قابل تقدیر مدیریت فدراسیون است به جایگاه رفیعی رسیده و من یقین دارم در بازی های اینچئون کمک زیادی به ایران در کسب مدال خواهد کرد.

وی همچنین با قدردانی از جامعه رسانه کشور گفت: بدون تردید نقش رسانه در انعکاس موفقیت ها بسیار پررنگ است و من از نمایندگان رسانه ها می خواهم تا ورزشکاران را در مسیر موفقیت در بازی های آسیایی اینچئون یاری کنند.

همچنین مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو نیز با ارایه توضیحاتی در خصوص اردوها و شرایط ورزشکاران این رشته گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد با حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک نتایج درخشانی در بازی های آسیایی اینچئون کسب کنیم.