به گزارش سرویس ورزشی برنا، سومین مرحله مسابقات گرندپریکس از دوم آبانماه به مدت 3 روز به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می شود و تیم ملی تکواندوی کشورمان با 7 هوگوپوش در این رویداد شرکت می کند.

در این رقابتها که نفرات اول تا 31 رنکینگ المپیکی مجاز به حضور هستند، به نفرات اول، 40 امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک 2016 برزیل و 5 هزار دلار جایزه نقدی اهدا می‌شود، نفر دوم 24 امتیاز و 3 هزار دلار و نفرات سوم هم 14.4 امتیاز و هزار دلار جایزه دریافت خواهند کرد.

تکواندوکاران که در 2 گروه به این مسابقات اعزام می‌شوند. بامداد امروز (سه شنبه)، غلامحسن ذوالقدری رییس سازمان تیم‌های ملی، مهدی بی‌باک و مهرداد یوسفی مربیان تیم ملی، هادی مستعان، محمد باقری معتمد و سجاد مردانی رنکینگ داران المپیکی کشورمان و عبدالرضا بهاری داور قضاوت کننده ایران در این رقابتها، از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی منچستر انگلیس شدند.

اما طلاییان کاروان ایران در بازیهای آسیایی اینچئون (فرزان عاشورزاده، بهنام اسبقی، مسعود حجی زواره و مهدی خدابشخی) به همراه بیژن مقانلو سرمربی تیم تکواندو، پس از حضور در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک هفدهم آسیایی، بامداد فردا به جمع دیگر نفرات تیم ملی در منچستر، ملحق خواهند شد.