به گزارش سرویس ورزشی برنا پنجمین دوره مسابقات تکواندوی جام باشگاه‌های آسیا از روز گذشته به میزبانی خانه تکواندو پیگیری می‌شد و در پایان این رقابت‌ها تیم شهرداری ورامین با شکست دانشگاه آزاد عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را کسب کرد. دانشگاه آزاد که در دوره قبل قهرمان شده بود، نتوانست قهرمانی‌اش را تکرار کند. 

در دیدار پایانی این رقابت ها که بین تیم‌های شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد برگزار شد و شهرداری ورامین با نتیجه 4 بر 1 تیم دانشگاه آزاد را شکست داد و برای نخستین عنوان قهرمانی خود در رقابت های جام باشگاه های آسیا شد.

با این حساب تیم دانشگاه آزاد عنوان نایب قهرمانی و تیم مقاومت سکوی سوم این مسابقات را کسب کرد.

در این رقابت‌های کشورهای عراق و افغانستان هر کدام با دو تیم حضور داشتند.

پیام خانلرخانی سرمربیگری شهرداری ورامین و نعمت‌الله خلیفه سرمربیگری دانشگاه آزاد را در این رقابت‌ها را برعهده داشتند. علی‌اشرف قنبری نیز هدایت تیم مقاومت را برعهده داشت.

نتایج دیدار دانشگاه آزاد و شهرداری ورامین به شرح زیر است:

میلاد بیگی از شهرداری ورامین با نتیجه 3 بر 2، مهدی خدابخشی از دانشگاه آزاد را شکست داد

فرزان عاشورزاده با نتیجه 7 بر 6 سینا بهرامی را شکست داد.

در ادامه رقابت‌ها بهنام اسبقی قهرمان مسابقات جهان و بازی‌های آسیایی اینچئون مقابل علیرضا نصر آزادانی از قهرمانان باسابقه تیم ملی به دلیل مصدومیت از ادامه رقابت‌ انصراف داد این دیدار در حالی با نتیجه 3 بر 5 پیگیری می‌شد که اسبقی به دلیل مصدومیت از ناحیه پا قادر به ادامه مسابقات نشد.

در ادامه مسابقات محمد کاظمی با نتیجه 5 بر 1 آرمین هادی‌پور را شکست داد.

با نتایجی که در 4 اوزان به دست آمد سجاد مردانی از شهرداری ورامین و امید عمیدی از دانشگاه آزاد به مصاف هم نرفتند و این دیدار نیز با نتیجه 12 بر صفر به پایان رسید.

این دیدارها در 5 وزن برگزار شد که ملی‌پوشان با هوگوهای الکترونیکی به مصاف هم رفتند. بهداد خداداد از قهرمانان سابق تیم ملی کشورمان در این مسابقات هدایت تیم ملی عراق را برعهده داشت.

مسابقات جام باشگاه های آسیا در پنج وزن و با هوگوهای الکترونیکی kp&p برگزار شد.

در این دوره از رقابت ها تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین و مقاومت از ایران، افغانستان الف و ب، البصره و بغداد از عراق، 25 و 26 بهمن در تهران به روی شیاپ چانگ رفتند.