مسابقات تکواندو جام فجر با قهرمانی مقتدرانه نمایندگان کشورمان در خانه تکواندو به پایان رسید.

محمد پولادگر پس از کسب این عنوان ارزشمند در گفتگو با خبرنگار ورزشی برنا درباره مسابقات جام فجر گفت: مسابقات خیلی خوبی بود. کشورهای شرکت کننده و نمایندگان کشورمان با تمام قوا در این مسابقات شرکت کرده بودند، چون این مسابقات دارای گرید 1 WTF است و امتیاز آن برای کسب سهمیه ریو محاسبه می شود. از این رو تمام شرکت‌کنندگان کسانی بودند که در فهرست حضور در المپیک هستند و تلاش زیادی را برای کسب امتیازات کامل انجام دادند ولی خدا را شاکرم که بهترین امتیازات به ملی‌پوشان کشورمان رسید و آنها یک قدم دیگر به کسب سهمیه المپیک ریو نزدیک شدند. هدف فدراسیون این است که با نفرات کامل در برزیل حاضر شویم و بهترین نتیجه تاریخ تکواندو را بگیریم.

پولادگر درباره سرمایه‌گذاری فدراسیون برای آینده تکواندو ایران بیان نمود: کارآمدترین برنامه فدراسیون ایجاد فرصت برای سنین پایه است و تمام نونهالان و نوجوانان ایران بدانند که اگر استعداد کافی را داشته باشند زیر نظر مربیان فدراسیون برای آینده تکواندو کشور تعلیم خواهند دید و از بین آنها عاشورزاده‌ها و ساعی‌ها بیرون خواهند آمد. اما مسئله اصلی تامین هزینه‌هاست که اگر لطف مسئولین و بخصوص وزارت محترم ورزش شامل حال ما شود این کار عملی خواهد شد.

او درباره مسابقات خارجی پیش‌روی تیم ملی هم گفت: اواخر اسفند ماه سال جاری برای مسابقات G2 هلند تیم را اعزام خواهیم کرد. در فروردین ماه نیز تیم نوجوانان به مسابقات آسیایی تایلند اعزام می شوند و در نهایت مسابقات قهرمانی جهان در روسیه خواهد بود که اردیبهشت ماه 94 برگزار خواهد شد.

رئیس فدراسیون تکواندو ادامه داد: از 3 ماه پیش اردوها آغاز شده و به صورت مقطعی تا مسابقات قهرمانی جهان ادامه خواهد یافت. سعی ما این است که تیم‌های ملی در همه رده‌ها با قدرت به مصاف رقبای بین‌المللی خود بروند و به بهترین شکل برای هر تورنومنتی آماده شوند.

وی اظهار داشت: سال 94 سالی سخت برای ورزش کشور است، چرا که ورزشکاران باید تمام تلاش خود را برای حضور در ریو انجام دهند تا شاهد افتخارآفرینی‌های سربازان ایران زمین در بزرگترین رویداد ورزش جهان باشیم.