به گزارش سرویس ورزشی برنا، در پایان مرحله گروهی (هفته چهارم و پنجم دور برگشت)از چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر ووشو که امروز در آکادمی ووشو برگزار شد تیم های نفت تهران، دبیری تبریز، مقاومت بسیج و هیات ووشوی گیلان جواز حضور در مرحله نیمه نهایی این مسابقات را دریافت کردند.

این رقابت ها با شرکت 10 تیم در 2 گروه 5 تیمی و به صورت دوره ای و رفت و برگشت و به طور متمرکز در تهران برگزار می شود که برنامه هفته چهارم و پنجم دور برگشت این مسابقات و تیم هایی که در مرحله نیمه نهایی با یکدیگر روبرو می شوند مشخص شد.

هفته چهارم دور برگشت گروه 1 و2

دبیری تبریز 3 مسکن و شهرسازی زنجان 7

مقاومت بسیج 10 هیات ووشوی گیلان 2

هیات ووشو همدان 0 رنگ فیروزه شیراز 3

هفته پنجم دور برگشت گروه 1 و 2

دبیری تبریز 3 نفت تهران 10

هیات ووشو همدان 0شهدای تربیت بدنی کرمانشاه 3

رنگ فیروزه شیراز 1 هیات ووشوی گیلان 10


با پایان یافتن رقابت های گروهی در گروه یک تیم های نفت تهران و دبیری تبریز که پیش از این صعودشان به مرحل نیمه نهایی قطعی شده بود به ترتیب با 24 و 15 امتیاز اول و دوم شدند
 
اما در گروه دوم مقاومت بسیج هم که صعودش از قبل مسجل شده بود با 24 امتیاز در جایگاه نخست گروه خود قرار گرفت ولی تیم هیات ووشوی گیلان با به دست آوردن 13 امتیاز در ردیف دوم گروه 2 ایستاد و به عنوان چهارمین تیم به مرحله نیمه نهایی صعود نمود.

بدین ترتیب روز پنج شنبه 8 اردیبهشت(روز پایانی مسابقات) در مرحله نیمه نهایی نفت تهران با هیات گیلان و مقاومت بسیج با دبیری تبریز روبرو می شود که برنده به فینال چهارمین دوره لیگ برتر ووشو و بازنده ها هم به دیدار رده بندی راه خواهند یافت.