به گزارش سرویس ورزشی برنا، مسابقات درون اردویی تیم ملی شب گذشته در سالن شهید افراسیابی (آکادمی جودو) برگزار شد.
 
برخلاف آنچه که عنوان شده بود، این مسابقات حکم رقابت انتخابی تیم ملی را نداشت و "جیرو" قصد داشت عیار جودوکاران را در شرایط مسابقه بسنجد.
 
حدود 34 جودوکار در این مسابقات شرکت کردند که حدود 2 ماه است در کنار یکدیگر به تمرین می‌پردازند. اعضای تیم ملی جوانان، تیم ملی بزرگسالان و اعضای تیم ارتش، جودوکاران حاضر در مسابقات شب گذشته بودند.
 
چیدمان مسابقه، یعنی کدام جودوکار با کدام جودوکار مسابقه دهد نیز برعهده "جیرو" بود، به طوری که سرمربی ایتالیایی بارها مسابقات مختلف را تعیین می‌کرد. مسابقه در اوزان مختلف بین جودوکاران نیز از دیگر تصمیمات "جیرو" بود، به شکلی که در مسابقاتی، جودوکار وزن منهای 66 کیلوگرم با جودوکار وزن منهای 73 کیلوگرم و یا جودوکار وزن منهای 90 کیلوگرم با جودوکار وزن منهای 100 کیلوگرم و بالعکس با هم به رقابت پرداختند.
 
هدف "جیرو" از این تصمیم این بود که با برگزاری مسابقات درون اردویی بهتر می‌تواند جودوکاران مورد نظر خود را برای مسابقات مختلف بین‌المللی انتخاب کند. جالب این که در این مسابقه محمدرضا رودکی جودوکار وزن به اضافه 100 کیلوگرم کشورمان نیز با چند جودوکار سنگین وزن دیگر به رقابت پرداخت.
 
از نکات حاشیه مسابقات شب گذشته می‌توان به حضور علیرضا امینی رییس فدراسیون جودو و کوراش اشاره کرد که از نزدیک مسابقات را تماشا کرد. درکنار او  فرشاد تجاری یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون که مسوولیت روانشاس تیم ملی را برعهده دارد حضور داشت.
 
غلامحسین علمی دبیر فدراسیون از دیگر حاضران مسابقه شب گذشته بود. رضا مدنی عضو کمیته فنی فدراسیون جودو نیز از نزدیک مسابقات را زیر نظر داشت و نکته برداری می‌کرد. آرش میراسماعیلی از جودوکاران مطرح کشورمان و دارنده 4 مدال جهانی از ابتدای مسابقه در سالن شهید افراسیابی حضور یافت و مسابقات را از نزدیک تماشا کرد.