به گزارش سرویس ورزشی برنا، رضا سبحانی عضو تیم ووشو ایران در صحبت های خود اظهار داشت: خوشبختانه با وجود تمرینات سخت و فشرده‎ای که زیر نظر سرمربی و مربی ایرانی داشته‎ایم برای حضور در رقابت های جوانان آسیا کاملا آماده‎ام و شرایط مناسبی دارم.

وی افزود: در تورنمنت بین المللی که در جمهوری آذربایجان برگزار شد، توانستیم تا حد زیادی با تکنیک و تاکتیک حریفان آشنا شویم و بیشتر نقاط ضعف و قوت خود را در مصاف با آنها محک بزنیم.

دارنده مدال طلای تورنمنت بین المللی جمهوری آذربایجان در این باره گفت: از آنجایی که تجربه حضور در میادین آسیایی و جهانی را نداشتم اما این تورنمنت کمک کرد تا در مقابل حریفان خارجی بهتر خودم را از نظر فنی و تکنیکی ارزیابی کنم، ضمن اینکه بعد از اتمام این مسابقات در اردوی 2 هفته کلارآباد تمرینات مداومی را با ووشکاران این شهرستان به عنوان حریف تمرینی پشت سر گذاشتیم.

سبحانی در ادامه خاطر نشان کرد: همه از ووشوکاران چینی حاضر در این رقابت‎ها بت ساخته‎اند و به اعتقاد من تیم جوان اما قدرتمند ایران می تواند این بت را بشکند و با بهترین مدال بر روی سکوهای برتر برود. تمام تلاش من برای حضور بر سکوهای اول تا سوم این رقابت ها است که امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنم.

ملی پوش تیم ملی ساندای کشورمان با اشاره به اینکه هیچ شناختی از حریفان وزن 52- در رقابت های شانگ های چین نخواهد داشت، اذعان داشت: حتی با وجود اینکه از نظر فنی از حریفان خود هیچ شناختی ندارم اما ترسی هم از آنها نخواهم داشت و با تمام قدرت برای بالا بردن پرچم ایران تمام توان خود را به کار می بندم تا پیروز از میدان خارج شوم.

سبحانی در خاتمه گفت: امیدوارم بتوانم مزد زحمات مسوولان فدراسیون و مربیانم را که دلسوزانه برای این تیم زحمت کشیده را بدهم.