به گزارش سرویس ورزشی برنا، جواد محجوب جودوکار تیم ملی ایران در صحبت های خود اظهار داشت: هم اکنون 20 سال دارم و این موضوع را می‌دانم که برای کسب مدال و پیروزی‌های با ارزش در جهان و المپیک باید خیلی بیشتر از این‌ها تلاش کرد.
 
وی افزود: زمانی که در تیم جوانان بودم، عناوین آسیایی و تورنمنت‌های معتبر را بدست آورده‌ام. با توجه به اینکه نسبت به سایر جودوکاران بزرگسال دنیا جوان‌تر هستم، اما این موضوع را دلیل قاطعی برای کسب عدم موفقیت نمی‌دانم.
 
وی در ادامه عنوان کرد: در مسابقات جهانی پاریس جزو جوان‌ترین جودوکاران شرکت‌کننده بودم. در دیدار اول حریف قرقیزستانی را ضربه فنی کردم. حریف بعدی من جودوکار مطرح گرجستان بود. مهارت این ورزشکار آماده به صورتی بود که با یک لحظه غفلت من فرصت را از دست نداد و مرا ضربه فنی کرد.
 
دارنده مدال طلای جوانان آسیا در مورد رقابت‌های آتی خود خاطرنشان کرد: از روز شنبه در تمرینات تیم ملی حضور دارم. تا قبل از اعزام به مسابقات ورلد‌کاپ ازبکستان که جزو سهمیه المپیک محسوب می شود، تمریناتم را ادامه خواهم داد. همچنین دوست داشتم در مسابقات قهرمانی کوراش آسیا شرکت کنم، اما بدلیل اهمیت مسابقات سهمیه المپیک نمی‌توانم در این رقابت‌ها مسابقه دهم.