به گزارش سرویس ورزشی برنا، آخرین روز دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 23 سال جهان از ساعت 15 و 30 دقیقه امروز به وقت تهران در برزیل آغاز شد و تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دومین بازی امروز به مصاف ونزوئلا رفت.

ملی پوشان كشورمان در این دیدار كه بیست و ششمین بازی این رقابت ها بود، سه بر صفر و با امتیازهای 21 بر 13، 21 بر 18 و 21 بر 17 ونزوئلا شكست دادند تا موفق به كسب 9 امتیاز از سه پیروزی در این رقابت ها شوند.

پیمان اكبری سرمربی تیم ملی زیر 23 سال ایران در ابتدای این دیدار از تركیب سامان فائزی، فرهاد سال افزون ، سجاد دهنوی، مجتبی میرزاجانپور، حامد تاروردی، ناصر رحیمی (لیبرو) و رضا قرا استفاده کرد و تا پایان بازی نیز این تركیب را حفظ كرد. رضا قرا با كسب 15 امتیاز، امتیازآورترین بازی ایران و ونزوئلا شد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دور مقدماتی موفق به شكست استرالیا، مكزیك و ونزوئلا و در برابر تیم های روسیه و صربستان نیز مغلوب شد.

در گروه ایران صعود تیم های روسیه و صربستان به چهار تیم برتر قبلا مسجل شده است و تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران از فردا برای تعیین مقام پنجمی تا هشتم به میدان می رود.

قبل از بازی ایران و ونزوئلا، تیم های مكزیك و استرالیا به مصاف هم رفتند كه استرالیا سه بر یك مكزیك را شكست داد تا رتبه پنجم گروه دوم را از آن خود كند و ایران نیز در رتبه سوم قرار گرفت.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران فردا شنبه در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف تیم چهارم گروه اول كه احتمالا تونس خواهد بود، می رود.