فرزاد کوهیان پس از پیروزی تیمش مقابل مهرام تهران به خبرنگار ورزشی برنا گفت: بازی بسیار سختی بود و دو تیم از لحاظ قدرت در یک سطح قرار داشتند و دیدیم که وضعیت تیم برنده در دقایق پایانی مشخص شد. مهرام یکی از تیم های خوب لیگ برتر است. تمامی بازیکنان ذوب آهن شایستگی های خود را به نمایش گذاشتند و در نهایت توانستیم پیروزی را از آن خود کنیم.

وی در خصوص مصدومیت آرن داوودی افزود: نبود آرن باعث شده تا تیم ما خلاء داشته باشد. این موضوع کاملا احساس می شود و ما نمی توانیم بازیکنی را جایگزین آن کنیم، با این حال بازیکنان دیگر با غیرت بازی می کنند تا خلاء او پر شود و باید تدبیری را بیاندیشیم تا دیگر مشکلی نداشته باشیم.

سرمربی ذوب آهن درباره مسابقات غرب آسیا و بازی مقابل شانویل لبنان گفت: روز دوشنبه باید با تیم شانویل مسابقه دهیم و این مسابقه نیز از حساسیت بالایی برخوردار است. تمام تلاش مان را می کنیم تا به پیروزی دست یابیم اما لبنانی ها از شانس بیشتری برخوردار هستند.
 
کوهیان درپایان گفت: مشخص نیست که در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم چرا که لبنان 2 نماینده دارد و این موضوع کار را برای ما سخت می کند اما با این حال تنها برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.