به گزارش سرویس ورزشی برنا، دبیرکل فدراسیون والیبال که به عنوان ناظر ویژه فدراسیون دیدار دو تیم باریج اسانس و شهرداری ارومیه به این شهر سفر کرده بود، بعد از اتمام این دیدار گفت: بازی این دو تیم حساس ترین بازی دور برگشت مرحله پلی آف بود اما با آرامش کامل برگزار شد.

محمود افشاردوست افزود: این دیدار از نظر اجرایی هیچ مشکلی خاصی نداشت. صبح امروز جلسه ای با نمایندگان نیروی انتظامی، استانداری و دو تیم باریج و شهرداری ارومیه داشتیم و تمام موارد مورد نیاز در این جلسه برای برگزاری بدون مشکل بازی اعلام شد.

وی با بیان اینکه سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه از ساعت 14 تکمیل شد، افزود: بسیاری از علاقمندان در بیرون سالن ماندن و دیگر ظرفیت سالن تکمیل شده بود.

دبیرکل فدراسیون والیبال دیدار دو تیم ارومیه و باریج اسانس را از نظر فنی به دو قسمت تقسیم کرد و گفت: در ست نخست و تا نیمه های ست دوم به نظر می رسید که هنوز یخ بازیکنان دو تیم آب نشده است و به دلیل استرس بازیکنان رقابت زیبایی دیده نمی شد، سرویس های زیادی خراب شد و در مجموع بازیکنان با احتیاط بازی کردند.

وی تصریح کرد: از نیمه ست دوم به بعد بازی دو تیم زیبایی خود را به ست آورد و رقابت نزدیکی با یکدیگر داشتند. افت خیز در تیم ها بود که چند پوئن متوالی کسب کنند اما رقابت بسیار نزدیک بود. ارومیه در دفاع و باریج در توپ گیری خوب کار کردند.

افشاردوست تعویض های سرمربی شهرداری ارومیه را طلایی دانست و گفت: این تیم دو تعویض خوب انجام داد و پاسور دوم ارومیه وارد زمین شد روند را تغییر داد و خط جمله میزبان خیلی قوی کار کرد.

وی در پایان با ابراز رضایت از نحوه برگزاری این دیدار افزود: هیچ مشکلی خاصی بوجود نیامد و دیدار دو تیم باریج اسانس و شهرداری ارومیه در آرامش کامل برگزار شد. بیش از شش هزار تماشاگر نیز آمدند و تیم شهرشان را تشویق و حمایت کردند و بعد از بازی نیز سالن را ترک کردند.

افشاردوست گفت: شهردار و اعضای شورای شهر کاشان از مهمانان ویژه دیدار دو تیم باریج اسانس و شهرداری ارومیه بودند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست باریج اسانس در دو بازی متوالی مرحله پلی آف به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد.