به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیما صدیقی سرمربی تیم ملی والیبال زنان 22 بازیکن را برای شرکت در نخستین اردوی آمادگی دعوت کرد که به قرار زیر است:

پوران زارع، معصومه انگوتی، فرزانه زارعی، ندا چملانیان، مهتاب رحمانی، فرانک بابلیان ، سمانه سیاوشی و فرزانه مرادی از ذوب آهن اصفهان، فرنوش شیخی، سودابه باقرپور، مهسا صابری، نجمه عابدیان، تهمینه درگزنی، مهدیه خواجه کلایی، شبنم علیخانی و نیلوفر حجتی از گاز ایران، شکوفه صفری، مینا روستا، زینب گیوه، مائده برهانی و نگار کیانی از دانشگاه آزاد و مهسا کدخدا از نفت امیدیه.

از 22 بازیکن دعوت شده 8 بازیکن از تیم ذوب آهن اصفهان، 8 بازیکن از گاز ایران، 5 بازیکن از دانشگاه آزاد و یک بازیکن از نفت امیدیه حضور دارند که تمرینات خود را از 24 اردیبهشت ماه زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.

رییس فدراسیون والیبال صبح امروز دوشنبه طی احکامی جداگانه سیما صدیقی را به عنوان سرمربی و عباس برقی را به عنوان مشاور فنی و برنامه ریز تیم ملی والیبال بانوان ایران منصوب کرد.

تیم ملی والیبال زنان خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از 17 تا 23 شهریور 93 در کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.

گفتنی است، این رقابت ها با حضور هشت تیم برتر آسیا برگزار می شود و تیم ملی والیبال زنان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین، ویتنام و کره جنوبی در گروه اول همگروه است. تیم های تایلند، قزاقستان، ژاپن و چین تایپه نیز در گروه دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد.