به گزارش سرویس ورزشی برنا، حضور همین تعداد کم نیز با توجه به بی تماشاگر بودن بازی سایر تیم های شرکت کننده کافی بود تا تماشاگران طرفدار کروزیرو حساس شوند و سخت تر از بازی قبلی به حمایت تیم محبوبشان بر خیزند.

این 5 تماشاگر دانشجویان ایرانی شاغل در دانشگاه های شهر بلوهورزینته برزیل بودند که به محض اطلاع از حضور نماینده ایران به سالن بازی ها آمده بودند. جالب اینکه سایت FIVB چنان از این موضوع ذوق زده شد که اقدام به چاپ دوعکس از این تماشاگران کرد. در بازی متین و کروزیرو به همه 12 بازیکن تیم نماینده ایران فرصت بازی کردن رسید.
 
البته آسیاب به نوبت بود و به برخی ها بیشتر و به برخی ها کمتر. از گروه بیشتر بازی کرده ها باید از شیرکوند، مصطفی وند، وادی و شریفات یاد کرد و بقیه هم مثل سجادی، شیرود، نصر اصفهانی و فیاضی در حد متوسط و تا حدودی به رزم فر و حیدرشاهی هم به اندازه چند امتیاز بازی رسید.

در دیگر بازی روز دوم این رقابت ها، گرفتن یک ست از قهرمان باشگاههای اروپا کار کوچکی از سوی نماینده پورتوریکو حریف بامداد فردای متین نبود. پورتوریکویی ها با اعتماد بنفس خاصی در مقابل بزرگان بیلگوری ایستادند و در برخی از ست ها حتی آنان را به سختی نیز آزار دادند.

دیدار متین ایران و کروزیرو بطور مستقیم از بلوهورزینته از رادیو ورزش در محل برگزاری بازی ها گزارش شد. دیدار بامداد فردا و همچنین بازی حساس با بیلگوری بیلگرود هم که به ترتیب در ساعات 30 دقیقه بامداد روز پنج شنبه و 3:30 بامداد روز جمعه بوقت تهران انجام می شود هم از این شبکه بطور مستقیم از برزیل گزارش خواهد شد.