به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپ تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم ملی گفت: رحمان داورری در عضلات پاراورتبرال ستون فقرات که دچار TRIGGER PIONT های متعدد شده و در وسط بازی دوم با بلغارستان به علت درد تعویض و تحت درمان با لیزر، طب سوزنی و فیزیوتراپی قرار گرفته است. در تمرین دیروز صبح که کار با وزنه بود به تمرینات تخصصی پرداخت و عصر نیز به صورت اختصاصی و جدا از تیم تمرین کرد. پیش بینی می شود که برای تمرین امروز عصر با آمادگی خوبی حاضر شود. 

وی درخصوص سیدمحمد موسوی سرعتی زن تیم ملی کشورمان اظهار کرد: موسوی دچار التهاب دو تاندون های زیر کشککی به صورت مزمن می باشد و به علت درد مجدد در این ناحیه از انجام پرش در تمرین عصر منع شد و فقط به زدن سرویس و برخی تاکنیک ها و همچنین تمرینات اختصاصی زانو ادامه داد. ولی امروز می تواند به صورت عادی تمرین کند.

وی ادامه داد: همچنین مصدومیت میرزا جانپور تقریبا به طور کامل درمان شده است و او در بازی دوم با بلغارستان بر اساس نظر آقای کواچ در ست دوم در ترکیب اصلی بازی کرد.

پزشک تیم ملی در خصوص عادل غلامی گفت: مصدومیت کمر عادل غلامی نیز در حدود 90 در صد بهبودی داشته و همچنان تحت درمان می باشد.

افزوری  گفت: بقیه بازیکنان تیم مشکل جدی مصدومیت ندارند و فقط برخی ها تحت درمان های جزئی می باشند و عصر امروز تمرین با کلیه نفرات با حضور پانزده بازیکن برگزار خواهد شد.