به گزارش سرویس ورزشی برنا، سیما صدیقی سرمربی تیم ملی والیبال زنان 22 بازیکن را به نخستین اردوی این تیم دعوت کرد تا تمرینات خود را از 30 اردیبهشت ماه آغاز کنند.

نخستین اردوی تیم ملی والیبال زنان به مدت 9 روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد که بازیکنان دعوتی در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال زنان به قرار زیر است:
پوران زارع، معصومه انگوتی، فرزانه زارعی، ندا چملانیان، مهتاب رحمانی، فرانک بابلیان ، سمانه سیاوشی و فرزانه مرادی از ذوب آهن اصفهان، فرنوش شیخی، سودابه باقرپور، مهسا صابری، نجمه عابدیان، تهمینه درگزنی، مهدیه خواجه کلایی، شبنم علیخانی و نیلوفر حجتی از گاز ایران، شکوفه صفری، مینا روستا، زینب گیوه، مائده برهانی و نگار کیانی از دانشگاه آزاد و مهسا کدخدا از نفت امیدیه.

بازیکنان دعوتی به اردوی تیم ملی والیبال می بایست ساعت 17 روز 30 اردیبهشت ماه خود را به کادر فنی این تیم در کمیته ملی المپیک معرفی کنند.

تیم والیبال زنان ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از 17 تا 23 شهریور 93 در کشور چین برگزار می شود، آماده می کند.

این رقابت ها با حضور هشت تیم برتر آسیا برگزار می شود و تیم ملی والیبال زنان ایران در دور مقدماتی این رقابت ها با تیم های چین، ویتنام و کره جنوبی در گروه اول همگروه است.

تیم های تایلند، قزاقستان، ژاپن و چین تایپه نیز در گروه دوم با یکدیگر رقابت خواهند کرد.