به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند.

این تیم از فردا دوشنبه برای برگزاری اردوی آمادگی، دیدارهای تدارکاتی و حضور در تورنمنت تونس راهی سه کشور صربستان، ترکیه و تونس خواهد شد.

سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان در این باره گفت: صربستان نخستین کشوری است که نوجوانان ملی پوش در آن اردوی آمادگی دایر خواهند کرد و در مدت هفت روز حضور در این کشور، تیم ایران پنج دیدار دوستانه و تدارکاتی با تیم والیبال نوجوانان صربستان برگزار خواهد کرد.

علیرضا دریابیگی افزود: تیم ملی والیبال نوجوانان از کشور صربستان راهی ترکیه می شوند تا در مدت پنج روز اقامت در این کشور علاوه بر اردوی آمادگی دو دیدار تدارکاتی با تیم زراعت بانک این کشور برگزار کنند.

وی به تورنمنت بین المللی تونس اشاره کرد و گفت: ملی پوشان نوجوان سپس راهی تونس می شوند تا در تورنمنت این کشور شرکت کنند،هنوز تیم های شرکت کننده در این تورنمنت مشخص نشدند اما تمام هزینه های اعزام تیم ایران را فدراسیون والیبال تونس بر عهده گرفته است.

وی در مورد بازیکنان و کادر فنی اعزامی به این کشورها نیز گفت: 16 بازیکن و 6 نفر کادر فنی در این اعزام حضور دارند که اسامی آنان به قرار زیر است:

بازیکنان:
جواد کریمی سوچلمایی، سپهر به نژاد، علی رمضانی، سید محسن مهدیزاده، بیژن براتی، رسول آقچه لی، محمود رسولی، امیرحسین اسفندیار، علیرضا صفایی طهرانی، اکبرولایی، میربابک موسوی گرگری، میثم پایدار، علی اصغر مجرد، محمد حبیبی، مهرشاد کتال و طیب عینی

کادر فنی:
سید علیرضا دریابیگی سرپرست، محمد وکیلی سرمربی، غلامرضا مومنی مقدم، علیرضا طلوع کیان و حمیدجعفرزاده مربیان و رضا نصیری فیزیوتراب

دهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 16 تیم در چهار گروه مقدماتی آغاز می شود که تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با تیم های هند، قطر و بحرین همگروه است.

این رقابت ها از 14 شهریورماه سال جاری به مدت 9 روز در سری لانکا برگزار می شود.