به گزارش سرویس ورزشی برنا، مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی جوانان باشگاه های دسته یک ایران در گروه یک مقدماتی از روز پنج شنبه 25 دیماه در شهر اراک آغاز شد و سه شنبه با دو برگزاری دو دیدار به پایان می رسد.

در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها دو مسابقه برگزار شد که ابتدا تیم مناطق نفت خیز جنوب موفق به شکست سه بر دو گل گهر سیرجان شد و راهی دیدار نهایی شد.

گل گهر در ست های اول و سوم با امتیازهای 25 بر 20 و 25 بر 18 به پیروزی رسید اما در ست های دوم، چهارم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 15 و 15 بر 12 مغلوب مناطق نفت خیز جنوب شد.

در دومین بازی نیز تیم شهرداری اراک سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 16 و 25 بر 21 لاستیک بارز کرمان را شکست داد تا تیم دوم دیدار نهایی شود.

فردا سه شنبه دو مسابقه برگزار خواهد شد که تیم های گل گهر سیرجان و لاستیک بارز کرمان برای کسب عنوان سومی از ساعت 10 صبح به مصاف یکدیگر می روند. پیروز این مسابقه جواز صعود به مرحله نهایی لیگ دسته یک را به دست می آورد.

در دیدار نهایی نیز دو تیم مناطق نفت خیز جنوب و شهرداری اراک (میزبان) که قبلا مجوز صعود به مرحله نهایی را به دست آوردند، برای کسب عنوان قهرمانی این مرحله به مصاف یکدیگر می روند.