به گزارش سرویس ورزشی برنا، بیست و پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی بستکبال فجر که با شرکت تیم‌های ملی نوجوانان جمهوری اسلامی ایران، تیم ملی جوانان جمهوری آذربایجان، تیم منتخب تاکستان و تیم منتخب سراب در سالن ورزشی 3 هزار نفری علامه امینی سراب برگزار می‌شد، با قهرمانی تیم ملی نوجوانان به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها پس از برگزاری 6 بازی در نهایت تیم ملی نوجوانان کشورمان با اقتدار کامل به مقام قهرمانی دست یافت و تیم تاکستان عنوان نایب قهرمانی را دست آورد.

تیم سراب که 2 بازی خود را با اختلاف تنها یک امتیار به تیم‌های ملی نوجوانان و تاکستان باخته بود به مقام سوم دست یافت.

رسول آذرمی مسئولیت فنی این دوره از مسابقات را برعهده داشته و آلن کریگور و ایزد دوستدار از استان آذربایجان‌غربی، مهرداد آذرمی از تبریز و خلیل‌زاده، جدیدزاده، کاملی و مظلومی از سراب داوری این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.

مراسم اختتامیه و توزیع کاپ‌های قهرمانی این دوره از مسابقات با حضور داود گرشاسبی فرماندار و حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی اکبر اکرمی امام جمعه، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسولان ادارات و نهادها و اعضای شورای اسلامی شهر سراب برگزار شد.

بعد از تور دوچرخه‌سواری بین‌المللی آذربایجان، رقابت‌های بسکتبال بین‌المللی جام فجر سراب متوالی‌ترین رقابت‌های بین‌المللی استان آذربایجان‌شرقی است.