به گزارش سرویس ورزشی برنا، مرحله دوم پلی آف لیگ برتر والیبال فردا با برگزاری 4 دیدار پیگیری خواهد شد و تیم های سایپا، کاله، باریج اسانس و پیکان برای حضور در مرحله نیمه نهایی پیروزی مقابل حریفان را می خواهند.
 
در ارومیه تیم سایپا میهمان ارومیه است و برای کسب دومین پیروزی و راهیابی به مرحله نیمه نهایی تنها به فکر پیروزی است. ارومیه نیز دست و پا بسته نخواهد بود و برای جبران ناکامی به مصاف سایپا خواهد رفت.

تیم کاله مازندران که در دیدار رفت به راحتی و با نتیجه 3 بر صفر داماش گیلان را مغلوب کرده بود، فردا میهمان داماش است و برای کسب دومین پیروزی به میدان می رود. داماش که از بازیکنان و مربی با تجربه ای برخوردار است برای جبران شکست دور رفت و امید داشتن به مرحله نیمه نهایی با تمام قوا به میدان می رود و یکی از زیباترین بازی های این مرحله رقم خواهد خورد.
 
تیم ابومسلم مشهد نیز پس از شکست مقابل باریج اسانس کاشان فردا از این تیم پذیرایی می کند. دو تیم شگفتی ساز لیگ برتر فردا مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. کاشانی ها با پیروزی در دور رفت شانس بیشتری برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی دارند، اما شاگردان جبار قوچان نژاد به دنبال شکست حریف هستند تا برای صعود به نیمه نهایی شانس داشته باشند.
 
تیم برق کرمان نیز از پیکان تهران پذیرایی خواهد کرد؛ پیکانی ها که عنوان قهرمانی سال گذشته را با خود یدک می کشند با پیروزی در دور رفت مقابل کرمانی ها در تهران در یک قدمی مرحله نیمه نهایی قرار دارند و البته فردا نیز کار سختی را پیش رو ندارند و می توانند با کسب یک پیروزی دیگر به مرحله نیمه نهایی برسند.

برای کسب مقام های سیزدهم تا شانزدهم نیز دو تیم ارتعاشات صنعتی ایران و پتروشیمی بندرامام به مصاف هم خواهند رفت.

برنامه کامل دیدارهای مرحله پلی آف به شرح زیر است:

*ارومیه: ارومیه – سایپا (ساعت 17)

*رشت: داماش – کاله (ساعت 17)

*مشهد: ابومسلم – باریج اسانس (ساعت 17)

*کرمان: برق کرمان – پیکان تهران (ساعت 17)