به گزارش سرویس ورزشی برنا، قرار بود این مسابقات طی روزهای 19 الی 21 فروردین در شهر خانوم و در روزهای 24 الی 25 همین ماه در شهر سانخولا برگزار شود که به دلیل وقوع سیل و رانش زمین که منجر به تخریب فرودگاه شهر خانوم گردید برگزاری مسابقات در این شهر غیر ممکن اعلام شد.

فدراسیون والیبال تایلند با ارسال ایمیلی به تمام کشورهای آسیایی اعلام کرد که با تعطیل شدن مسابقه های والیبال ساحلی در شهر خانوم، این مسابقات نیز به شهر سانخولا منتقل شد و مسابقه های شهر سانخولا که قرار بود 3 روزه برگزار شود طی 6 روز انجام خواهد شد و میزان جایزه ی نقدی آن نیز به 15000 دلار افزایش یافت.

تیم والیبال ساحلی دانشگاه آزاد اسلامی با ترکیب آقایان پرویز فرخی و آق محمد سلاق که سال گذشته قهرمان مسابقه های والیبال ساحلی آسیا در شهر سانخولا شده بودند به همراه حمید موحدی سرمربی این تیم عازم تایلند شدند.

قرعه کشی این مسابقات عصر امروز (شنبه 20/1/90 )ساعت 17:30 به وقت محلی برگزار می شود و 24 تیم شرکت کننده در قالب 8 گروه 3 تیمی رقابتهای خود را از صبح روز یکشنبه 21/1/90 آغاز خواهند کرد.

کنفدراسیون والیبال در تصمیمی جدید از حضور بازیکنان فاقد امتیاز در این رقابتها ممانعت به عمل آورده و به رغم اعلام به تعداد بیشتری از تیم های آسیایی برای حضور در این مسابقه ها، فقط 24 تیم حق شرکت در رقابتهای مذکور را دارند.

جدول گروه بندی تیم ها و برنامه مسابقه ها در اطلاعیه های بعدی فدراسیون والیبال اعلام خواهد شد.