به گزارش سرویس ورزشی برنا، ترافیك و حجم مسابقات بین المللی تیم های ملی والیبال ایران در رده های مختلف موجب شد تا مسوولان فدراسیون والیبال به فكر چاره بیفتند و برای اسكان اردونشینان والیبال در كمپ تیم های ملی یك خوابگاه جدید احداث كنند.

این روزها تیم ملی بزرگسالان كه مسابقات قهرمانی مردان آسیا و چند مسابقه تداركاتی را پیش رو دارد، تمرینات خود را زیر نظر خولیو ولاسكو و دستیارانش در دو نوبت صبح و عصر برگزار می كنند.

شاگردان پیمان اكبری، سرمربی تیم ملی دوم ایران كه خولیو ولاسكو به عنوان مشاور فنی با آنها همكاری می كند، برای دفاع از عنوان قهرمانی ایران در مسابقات جام شیخ راشد امارات و جام ریاست جمهوری قزاقستان آماده می شوند.

یوتسا ست كوویچ نیز به همراه دستیارانش جوانان ایران را برای حضوری قدرتمند در مسابقات والیبال قهرمانی جهان در برزیل آماده می كند.

نوجوانان ملی پوش ایران هم كه قرار است با بهروز عطایی سرمربی جدید خود به مصاف حریفان سرسخت در گروه چهار مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان بروند تمریناتشان را در سالن های آكادمی المپیك و باشگاه پیكان پیگیری می كنند.

از طرفی، تیم های پرسپولیس و پیكان هم نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات والیبال باشگاههای زنان و مردان آسیا هستند و تمرینات خود را زیر نظر سرمربیانشان در سالن های آكادمی ملی المپیك و باشگاه پیكان برگزار می كنند.

علاوه بر این، اردو های تیم‌های نوجوانان و جوانان دختر نیز طی چند روز آینده آغاز می شود.

حجم و ترافیك اردوهای تیمهای ملی در رده های مختلف و تعداد بالای اردونشینان والیبال در این روزهای سال سرانجام مسئولین فدراسیون والیبال را بر آن داشت تا با اعمال تغییراتی در سالن كنفرانس و كلاس های آموزش فدراسیون یك خوابگاه دیگردر كمپ تیم های ملی احداث كنند.