به گزارش سرویس ورزشی برنا، پیمان اكبری در مورد بازی گذشته خود با كاله مازندران گفت: بازی خوبی بود ، ما خیلی بهتر از گذشته شدیم و بچه ها به تدریج به مرز آمادگی مورد قبول رسیده اند. پیکان در مسابقات باشگاه های جهان به آمادگی ایده ال خود رسید، ولی بعد از آن تیم افت شدیدی كرد كه خدا را شکر هر روز بهتر می شویم.

وی افزود: كاله هم تیم خیلی خوبی است و بازیكنان خوب و كادر فنی بسیار مجرب و خوبی دارد. قبل از رویارویی با كاله روی تمام نقاط ضعفش كار كردیم و در مسابقه برنامه و تاكنیك تیم را به طور كلی عوض كردیم.

اكبری در مورد پیروزی با اختلاف امتیاز 25 بر 11 در ست آخر خاطرنشان کرد: در آن ست بچه های ما فوق العاده بودند و بی نقص كار كردند. در دفاع و دریافت خیلی كم اشتباه حاضر شدیم و توانستیم آن ست و سپس بازی را پیروز شویم.

سرمربی پیکان در خصوص دیدار با ابومسلم گفت: هنوز این تیم را ندیدم، ولی آنالیزور ما آقای طلوع كیان بازی های آنها را آنالیز كرده كه در جلسه ای كه با هم خواهیم داشت بر روی نقاط ضعف آنها كار خواهیم كرد. در این بازی از بچه ها فقط می خواهم خودشان باشند و در حد و اندازه های خود ظاهر شوند، اگر این كار را انجام دهند، چیز دیگری برایم مهم نیست.

سرمربی تیم پیكان در مورد محرومیت دستیارش بر روی نیمكت در بازی مقابل كاله گفت: بهتر بود اول جلسه كمیته انضباطی تشكیل می شد و بعد در مورد سلطانی تصمیم می گرفتند. فقط به احترام آقای داورزنی چیزی نگفتم، ولی مسوولان پرسپولیس یك سری تهمت ها زدند كه فدراسیون طرف پیكان است و ... . در مجموع از مسوولان پرسپولیس كه اكثرشان از دوستان من هستند، چنین توقعی نداشتم. نمی‌دانم همه این مشكلات چرا بر سر مسابقه تیم های مختلف با پرسپولیس بوجود می آید.

اکبری در پایان لیگ امسال را از لحاظ كیفی بسیار خوب ارزیابی كرد و گروه خود را گروه مرگ نامید و اظهار داشت: همه تیم های گروه "ب" خطرناك و قوی هستند و نمی توان هیچ یك را دسته كم گرفت تا ضعیف تر دانست.