به گزارش سرویس ورزشی برنا، لیگ برتر بسکتبال فردا هفته ششم خود را پشت سر خواهد گذاشت و تیم ها به مصاف رقبای خود می روند.
 

در این هفته 5 دیدار در تهران، کاشان، قزوین، ماهشهر و اصفهان برگزار می شود.
 

در نخستین دیدار این هفته تیم توزین الکتریک کاشان از شهرداری گرگان پذیرایی می کند. کاشانی ها که هفته گذشته با شکست روبرو شده بودند مقابل میهمان خود تنها پیروزی را می خواهند. گرگانی ها نیز از بازیکنان جوانی برخوردارند و با انگیزه بالا در میدان حاضر می شوند.
 

در دیگر دیدار این هفته تیم کاسپین قزوین مقابل راه و ترابری قم قرار می گیرد. قمی ها که هفته گذشته میهمان خود را شکست داده بودند به فکر پیروزی مقابل کاسپین هستند و البته راه سختی را در پیش دارند.
 

تیم پتروشیمی بندرامام نیز پس از شکست هفته گذشته مقابل ذوب آهن به مصاف تیم تازه وارد پویای تهران می رود تا در این بازی پیروزی را از آن خود کند.


تیم ذوب آهن اصفهان که پس از حضور در باشگاه های غرب آسیا عملکرد خوبی را در لیگ برتر داشته است، به مصاف ملی حفاری می رود. اصفهانی ها در این دیدار کار سختی ندارند و تیم تازه وارد ملی حفاری باید با تمام قوا به میدان بیاید.


آخرین دیدار این هفته در تهران برگزار می شود. تیم دانشگاه آزاد از هیات شهرکرد پذیرایی می کند، شهرکردی ها که بازیکنان جوانانی را در اختیار دارند با انگیزه ای بالا به میدان می روند و دانشگاه آزاد نیز تنها پیروزی را می خواهد تا ناکامی های گذشته خود را پاک کند.


گفتنی است دیدار دو تیم مهرام و ب.آ شیراز نیز به دلیل حضور مهرام در مسابقات غرب آسیا لغو و به روز دیگری موکول شد.


برنامه کامل بازی های هفته ششم لیگ برتر بسکتبال به شرح زیر است:
*کاشان: توزین الکتریک – شهرداری گرگان (ساعت 14:30)
*قزوین: کاسپین – راه و ترابری قم (ساعت 16)
*ماهشهر: پتروشیمی بندر امام – پویای تهران (ساعت 16)
*اصفهان: ذوب آهن – ملی حفاری ایران (ساعت 16)
*تهران: دانشگاه آزاد – هیات شهرکرد (ساعت 19)