به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، "خولیو ولاسکو" پس از پایان بازی با آلمان در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: تیم ما در این مسابقه خیلی خوب بازی نکرد. البته باید این را در نظر بگیریم که با تیم جوانی در جام واگنر لهستان حضور یافتیم و به همین دلیل نتوانستیم آن طور که باید مقابل حریفان حاضر شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تصریح کرد: ما نوسان زیادی در مسابقات داریم. در این مسابقه می خواستیم بر روی چند نکته از قبیل زدن توپ به دست غیر لیبرو و انجام هماهنگی هایی در کار های سرعتی برسیم که ناموفق بودیم.

وی با بیان اینکه باید بازی های تدارکاتی بیشتری انجام دهیم تا به سطح بالای والیبال دنیا برسیم، گفت: به همین دلیل است که تاکید می کنم یک بازی تدارکاتی در برابر تیم های مطرح جهان برابر با یک ماه تمرین است. در بازی با آلمان یک درس بزرگ گرفتیم. دیدیم که آلمانها چگونه در شرایط سخت توپ را به امتیاز تبدیل می کردند و در مواجه با سه دفاع ما چگونه امتیاز می گرفتند.

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی خود در جام واگنر لهستان سه بر صفر مغلوب تیم ملی آلمان شد که در مکان دهم رده بندی جهانی این رشته ورزشی قرار دارد.