به گزارش سرویس ورزشی برنا ، نوزدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران (یادواره ده هزار شهید استان مازندران) از روز گذشته شنبه هفتم مهرماه به مدت 5 روز و در پنج مرحله و مجموع مسافت 417 کیلومتر در حال برگزاری است.

در دومین مرحله از این دوره تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران، 65 رکابزن امروز شنبه هشتم مهرماه از ساعت 10 صبح در مسیر 92 کیلومتری ( ساری – بابل- بابلسر) با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

روز گذشته جمعه هفتم مهرماه نیز نخستین مرحله از این دوره تور مازندران، در مسیر ( ساری- مجموعه ورزشی داراب – جنب نمایندگی ایران خودرو) به مسافت 67 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛

"ماکسیم شیتربلورف" از قزاقستان با زمان یک ساعت و 31 دقیقه و 45 ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت، "هفونوس" از ارمنستان و "مددوف" از ازبکستان با کسب زمان مشابه نسبت به نفر اول، بر سکوی های دوم و سوم ایستادند.

همچنین پس از اتمام این مرحله نیز تیم های (قزاقستان، ارمنستان و ازبکستان) به ترتیب رده های اول تا سوم جدول رده بندی تیمی را به خود اختصاص دادند.

در این دوره از رقابتهای تور دوچرخه سواری بین المللی مازندران تیم های خارجی ( ازبکستان، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، مالزی، سوریه، تایلند، ترکمنستان ) و تیم های داخلی ( کاشی پرسپولیس یزد، پتروشیمی تبریز، هیئت بروجرد، ترافیک تهران، بیسج مازندران و هیئت دوچرخه سواری مازندران) حضور دارند.