ابوالفضل مهاجر در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: یازدهمین دوره نمایشگاه تجهیزات ورزشی که در مصلای تهران برگزار شد، فرصت خوبی بود تا علاقمندان به این رشته رو در رو با مسوولان فدراسیون‌ها دیدار و گفت‌وگو کنند.

وی افزود: بدمینتون یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها در حوزه ورزش همگانی است. بنابراین حضور خانواده‌ها در این نمایشگاه، این فرصت را در اختیارشان قرارداد تا به لحاظ کیفی و قیمتی نیز اطلاعاتی از تجیهزات این رشته کسب کنند.

دبیر فدراسیون بدمینتون خاطرنشان ساخت:این نمایشگاه در بعد اجتماعی و در لایه‌های پایین‌تر به نفع خانواده‌های علاقمند به ورزش است.

وی تصریح کرد: استقبال خانواده‌ها از این نمایشگاه به‌وِیژه از غرفه بدمینتون بسیار خوب بود، اما فضای کافی برای به نمایش گذاشتن این رشته پرطرفدار و نمایش عمومی آن که با هدف ارایه مباحث فنی بود وجود نداشت.

مهاجر ادامه داد: البته این موضوع را با متولیان و برگزار کنندگان نمایشگاه در میان گذاشتیم و قرار شد در سال‌های آتی فضای بیشتری در اختیار رشته‌های ورزشی جهت آموزش عمومی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: ضمن اینکه این نمایشگاه این فرصت را میان مخاطبان، تولیدکنندگان و متولیان و برنامه ریزان رشته‌های ورزشی قرار می‌دهد.