به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر محمود گلزاری در نشست دکتر نوبخت سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهوری و مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با روسای فدراسیونهای ورزشی و مدیران استانی که چهارشنبه شب در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد، اظهار داشت: توجه به حوزه های مختلف جوانان بسیارمهم و ضروری است.

وی افزود: امروز مشاهده می کنیم که رسانه ها نقش جوانان در ساختار این وزارتخانه را مورد پرسش قرار می دهند و ما در این بخش باید پاسخی دقیق وکارشناسانه داشته باشیم.

معاون ساماندهی امور جوانان ادامه داد: با توجه به عنایت دکتر روحانی رییس جمهوری به دغدغه ها و مشکلات جوانان، انتظارمی رود که در دولت یازدهم نگاه ویژه ای به مشکلات حال و آینده جوانان وجود داشته باشد.

وی در ادامه به نشست اخیر رییس جمهور با نخبگان کشور اشاره کرد و یادآور شد، آقای روحانی روز گذشته جوانان نخبه کشورمان را مخاطب قرار داد و گفت تدبیر از شما و امید از ما و سپس به سخنانش این نکته را افزود که امید هم از شما.

معاون ساماندهی امور جوانان همچنین اظهار داشت: وقتی مقام معظم رهبری اظهار می کنند تمام قسمتهای مختلف باید بسیج شوند و به عرصه بیایند، باید تلاشها برای این بخش چند برابر شود.

وی در ادامه از دکتر نوبخت حضور در جمع جوانان را خواستار شد و افزود: ازجنابعالی می خواهم همانطور که زمانی را در اختیار روسای فدراسیونهای ورزشی قرار دادید فرصتی را به جوانان اختصاص داده و درد دلهای آنها را هم بشنوید.

دکتر گلزاری از جوانان امروز به عنوان مدیران فردای کشور نام برد و از حاضران و مسوولان کشور خواست تا این قشر را بیش از پیش مورد توجه قرار دهند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر انتظارات وسیع جامعه ازجوانان مطابق و قابل قیاس با امکاناتی که دراختیار آنان قرار دارد، نیست.

معاون ساماندهی امور جوانان تاکید کرد: باید تلاش کنیم تا از تمامی ظرفیتهای نظام تصمیم سازی برای بهبود شرایط این عزیزان بهره بگیریم.