به گزارش سرویس ورزشی برنا، در پایان مرحله ششم تور لانکاوی، پیراهن طلایی و پیراهن سفید مخصوص برترین رکابزن آسیایی بر تن دوچرخه سوار تیم پتروشیمی تبریز با ثبت زمان 19 ساعت و 43 دقیقه و 50 ثانیه باقی ماند.

در مجموع برترین دوچرخه سواران آسیایی : بعد از صمد پور سیدی ، وحید غفاری از تیم پتروشیمی تبریز با اختلاف 1 دقیقه و 27 ثانیه و امیر کلاهدوز با اختلاف 2 دقیقه و 48 ثانیه در جایگاهای دوم و سوم آسیایی قرار گرفتند .

در مجموع تیمی پس از پایان شش مرحله : تیم MTN از آفریقای جنوبی با ثبت زمان 59 ساعت و 14 دقیقه و 17 ثانیه در جایگاه اول و تیم پتروشیمی تبریز با 1 دقیقه و 38 ثانیه اختلاف سکوی دوم را از آن خود کرد و همچنین تیم ANDRONI از ونزوئلا با ثبت زمان 8 دقیه و 52 ثانیه بر سکوی سوم ایستاد .

در مجموع تیمی تیمهای آسیایی : تیم پتروشیمی تبریز از ایران در جایگاه نخست قرار دارد و تیمهای جایانت و اندونزی به ترتیب با اختلاف 24 و 32 دقیقه نسبت به تیم نماینده ی ایرانی ، مقامهای دوم و سوم را به دست آوردند.

مرحله هفتم تور لانکاوی با بر تن داشتن پیراهن طلایی دوچرخه سوار ایرانی در مسافت 230 کیلومتری از کوتاتینگی تا پکان برگزار خواهد شد .