سید محمدرضا میرشفیعی، سرپرست انجمن وزنه برداری با اعلام این خبر گفت: دومین مرحله تمرینات تیم ملی از 17 اسفند آغاز می شود و تمرینات هر روز به صورت جداگانه در بخش بزرگسالان و جوانان انجام می شود.

وی افزود: در این مرحله از 7 وزنه بردار در بخش بزرگسالان و 6 وزنه بردار در بخش جوانان دعوت شده که با نظارت مربیان تیم ملی غلامرضا آسترکی و احمد دلجوان تمرین خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در این مرحله شاهد ثبت رکوردهای بهتری از وزنه برداران خواهیم بود در هر مرحله ورزشکاران شرایط بهتری نسبت به دور قبل پیدا می کنند.

میرشفیعی در ادامه گفت: با پایان یافتن این مرحله از تمرینات، ملی پوشان پنجم فروردین در سومین و آخرین مرحله اردو که متصل به اعزام نیز هست، شرکت می کنند.

وی با اشاره به تمرینات بین اردویی وزنه برداران گفت: در فواصل بین دو اردو ، وزنه برداران طبق برنامه به صورت شخصی تمرین می کنند و این روند در خصوص مسابقات پاراآسیایی نیز تکرار می شود .

اسامی ورزشکاران مدعو به دومین مرحله تمرینات تیم ملی به شرح زیر اعلام شده است :
حمزه محمدی، احمد دوستدار(مازندران)، روح‌اله رستمی، سیدحامد صلحی‌پور، علی صادق‌زاده(تهران)، منصور پورمیرزایی(کرمان)، سیامند رحمان(آذربایجان غربی)، امیر سجاد یوسفی‌زاده(خراسان رضوی)، محسن بختیار، سعید حیدرپور (گیلان)، مهدی صیادی (البرز)، میثم متقیان (اصفهان)، صمد عباسی(کرمانشاه)

کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین از 17 تا 23 اسفند میزبان وزنه برداران تیم ملی خواهد بود.

رقابت های جهانی وزنه برداری 2014 فروردین ماه سال آینده به میزبانی کشور امارات برگزار می شود و نمایندگان کشورمان 14 فروردین تهران را به مقصد محل برگزاری مسابقات ترک خواهند کرد.