به گزارش سرویس ورزشی برنا، "مجمد علیپور" در سمینار مشترک روسای هیاتهای استانها و انجمن های ورزشی که در محل آکادمی ملی المپیک جریان دارد، افزود: آمار و ارقام به خوبی نشان می دهد که حرکت این فدراسیون با وجود مشکلات مالی ، مثبت بوده است. علت این موفقیت، هماهنگ بودن هیاتها و انجمنها و تلاش بی وقفه آنان بود که موجب شد در سال 92 به توفیقهای خوبی برسیم.
 
وی اضافه کرد: انجمنهای ما هم در عرصه داخلی و هم در عرصه خارجی بیلان خوبی داشتند و سرعت کار امیدوار کننده بود.

علیپور با تاکید بر اینکه باید روی پای خودمان بایستیم گفت: باید از طریق اسپانسر مشکلات را تا حدودی حل کنیم ولی نیاز به حمایت بیشتر وزارت ورزش و جوانان داریم.

رئیس فدراسیون در ادامه گفت:ما 16 انجمن داریم ولی 36 رشته را باید تحت چتر حمایت قرار دهیم. به عنوان مثال در سپک تاکرا چند رشته فعال هستند و یا در ورشهای هوایی هم همینطور. این حجم گسترده نیاز به حمایت مسئولان محترم دارد و امید است که در سال 93 بتوانم در سایه همگرایی بیشتر به اهداف خود برسیم. خوشبختانه امسال در مقوله آموزش، برگزاری مسابقات داخلی به ویژه رقابتهای لیگ و حضور در مسابقات مهم برون مرزی عملکرد خوبی داشتیم.

وی در پایان گفت:روسای انجمنها و هیاتها ، فعال و کوشا هستند و در امور اداری و اجرایی ید طولایی دارند که این فاکتورها در توفیق فدراسیون انجمنهای ورزشی در سال 92 نقش اساسی ایفا کرد.