به گزارش سرویس ورزشی برنا، لیلا رجبی ملی‌پوش پرتاب وزنه بانوان ایران یکی از امیدهای مدال ایران در بازی های آسیایی اینچئون است. دارنده مدال طلا و نقره آسیا این روزها تمریناتش را به طور منظم در تهران انجام می دهد در حالیکه برخلاف سایر ملی پوشان دوومیدانی هنوز مربی ندارد.

رجبی درباره در مورد آخرین وضعیت تمرینات خود در تهران اظهار کرد: چند هفته‌ای است که تمرینات بدنسازی را شروع کرده‌ام و چند ماه باید پر فشار تمرین کنم. برنامه‌ام این است که در بازی‌های آسیایی اینچئون به پیک آمادگی جسمانی خود برسم تا بتوانم بهترین و خوشرنگ ترین مدال این رقابت ها کسب کنم.

رجبی تاکید می کند کماکان بدون مربی در تهران تمریناتش را ادامه می‌دهد: من بدون مربی تمرینات خود را ادامه می‌دهم. خودم برنامه تمرینی را می‌نویسم و خودم هم انجام می‌دهم. در واقع خودم مربی خودم هستم! حدود 5 ماه باید تمرینات پرفشار را ادامه دهم و پس از آن تمرینات سبک‌تر خواهد شد.

ملی‌پوش پرتاب وزنه ایران قرار بود برای ردوی آماده سازی به زادگاهش سفر کند. رجبی درباره اردوی آماده‌سازی خود در بلاروس عنوان کرد: قرار بود که من به بلاروس بروم. با مربیان آنجا صحبت کردم تا زیر نظر آنها بتوانم تمرینات خودم را ادامه بدهم ولی فدراسیون با مشکل مالی مواجه است و منتظرم این مشکلات حل شود که در اینصورت در بلاروس تمرینات را پی می‌گیرم.

وی گفت: حضور در بلاروس از هر جهت به نفع من است و در آمادگی من کمک شایانی خواهد کرد. در آنجا مربیان زن زیادی داریم و با ملی‌پوشان بلاروسی تمرین خواهم کرد. اگر به این اردو بروم تا زمان سفر به اینچئون در آنجا می‌مانم تا با آمادگی کامل به بازی های آسیایی بروم.