به گزارش سرویس ورزشی برنا، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که مسابقات جام جهانی یونان را پیش رو دارند، در اردوی آماده سازی به سر می برند تا برای حضور در این رویداد به آمادگی بیشتری دست یابند.

اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر از 20 فروردین ماه در تهران آغاز شده است. مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، محمد فتوحی و فرزاد باهر ارسباران بازیکنان حاضر در این اردوی آماده سازی هستند که زیر نظر عبدالحمید فتحی تمرینات خود را دنبال می کنند. این بازیکنان تا زمان اعزام به محل برگزاری مسابقات جام جهانی یونان تمرینات آماده سازی خود را در تهران دنبال می کنند سپس عازم آتن می شوند.

مسابقات شمشیربازی جام جهانی یونان که در اسلحه سابر برگزار خواهد شد، از 30 فروردین ماه به میزبانی آتن آغاز شده و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت. دو روز نخست این رقابت ها به دیدارهای انفرادی اختصاص دارد اما شرکت کنندگان در روز سوم و پایان دیدارهای تیمی خود را برگزار می کنند.

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که یکی از امیدهای کاروان ایران در بازی های آسیایی اینچئون به خصوص در بخش تیمی است، در راستای آماده سازی بیشتر برای شرکت در این المپیک آسیایی و کسب امتیازات بیشتر برای حضور در آن، در جام جهانی یونان شرکت خواهد کرد.