به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی اسنوکر سوریه متشکل از بازیکنانی همچون عمرالکجاه، کرم فاتیما و انس المزروکی به همراه سرپرست تیم برای برگزاری یک اردوی مشترک، با تیم اسنوکر ایران متشکل از سعید ابولسانی، احسان حیدری نژاد، امیر سرخوش و سهیل واحدی جهت حضور در مسابقات قهرمانی اسنوکر آسیا 2014 که از تاریخ 6 لغایت 13 اردیبهشت در امارات برگزار می شود وارد تهران شدند.

تیم ملی سوریه قرار است تا زمان اعزام به مسابقات در اردوی مشترک ایران و سوریه در پایگاه قهرمانی آزادی به مربیگری کامران شهلا و سرپرستی نصراله جعفری انجام می شود در کنار ایران حضور داشته باشند. لازم به ذکر است که سهیل واحدی نیز از روز دوشنبه یکم اردیبهشت به دیگر اعضای تیم ملحق خواهد شد.

برای آماده سازی و ایجاد انگیزه بازیکنان دو کشور یک دوره مسابقات آزاد در باشگاه طاق کسری تهران با حضور 21 بازیکن به صورت تک حذفی از تاریخ 29 لغایت 30 فروردین برگزار شد که در مرحله یک چهارم نهایی و در نیمه بالای جدول امیر سرخوش با بازیکنان سوریه ای انس المرزوکی و عمر الکجاه با مجید قشقایی دیدار داشت.
 
در نیمه پایانی جدول کرم فااتیما با محمد پگینی و علی قره گوزلو با احسان حیدری نژاد مسابقه دادند. سرخوش در این بازی موفق به کسب دو برک بالای صد ( 136 و 131 ) در مرحله یک هشتم شد و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.