به گزارش سرویس ورزشی برنا، عباس آقاکوچکی افزود: با توجه به دیدارهای تدارکاتی پیش از مسابقات و نیز دو بازی اخیر، شرایط ورزشکاران بهتر می شود و این روند، بازی به بازی تغییر می کند.

آقاکوچکی خاطر نشان کرد: استرس و نداشتن تجربه حضور در مسابقات جهانی، باعث شده تا در بازی ها دچار مشکل شویم، به خصوص در اوایل بازی. البته در جریان روند بازی ها بچه ها بهتر می شوند و سعی می کنند اختلاف امتیازات را به حداقل برسانند اما در رقابت های جهانی، جبران امتیازات از دست رفته، به خصوص در اوایل بازی، بسیار دشوار است.

سرمربی تیم ملی گفت: امروز نیز مثل دیدار دیروز مقابل تیم قدرتمند اسپانیا، شروع خوبی نداشتیم و اگرچه مدتی بعد توانستیم امتیازات را به رقیب نزدیک کنیم، اما در نهایت با اختلاف 6 امتیاز بازی را واگذار کردیم که البته این اختلاف به نسبت دیروز بسیار کمتر بود.

وی تصریح کرد: کسب تجربه از این میدان برای ما در درجه اول اهمیت قرار دارد و همان طور که قبل گفته شده به خاطر اولین حضور جهانی، باید انتظاری متعادل از تیم ملی داشت، با این حال تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا با تجارب خوبی راهی مسابقات پاراآسیایی شویم.

تیم ملی کشورمان فردا و در ادامه رقابت های گروهی، مقابل تیم ژاپن قرار خواهد گرفت.