به گزارش سرویس ورزشی برنا، اولین جلسه هیات رئیسه فدراسیون پس از ریاست غلامرضا امینی دیروز 26 مهرماه در برج قایقرانی دریاچه آزادی برگزار شد. در این جلسه گزارش حضور تیم ملی روئینگ در بازیهای آسیایی اینچئون و گزارش راه اندازی پایگاه قهرمانی دختران ارائه شد. اعضای هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی در جلسه روز گذشته بر لزوم حفظ استعدادهای موجود قایقرانی در رشته های مختلف و سرمایه گذاری بر روی جوانان با راه اندازی پایگاه های قهرمانی در سراسر کشور تاکید کردند.

رئیس فدراسیون قایقرانی در اولین جلسه هیات رئیسه پس از کسب کرسی ریاستش با اشاره به نتایج قایقرانی در بازیهای آسیایی اینچئون تصریح کرد: وحدت عامل اصلی رسیدن به این نتایج است. از زمان حضور در فدراسیون بر لزوم وحدت و یکدستی در قایقرانی تاکید داشتم و همراهی خانواده قایقرانی را عامل اصلی موفقیت به دست آمده در بازیهای آسیایی می دانم. 

امینی عنوان کرد: اکنون پس از پشت سر گذاشتن بازیهای آسیایی، باید با برنامه ریزی دقیق تر، مسیر پیش رو را برای موفقیت های بیشتر مهیا کنیم.

وی با بزرگ خواندن خانواده قایقرانی تاکید کرد: امیدوارم با همکاری همه قدیمی ها در قایقرانی بتوانیم از ظرفیت مجموعه قایقرانی کشور در پیشبرد اهداف کلان فدراسیون استفاده کنیم. افراد زیادی در قایقرانی زحمت کشیده اند و باید تجربیاتی که این عزیزان در سالیان فعالیت در بخش های مختلف این رشته بدست آورده اند مورد بهره برداری قرار گیرد.

امینی با اشاره به سرمایه گذاری بر روی جوانان و راه اندازی پایگاه ها خاطرنشان کرد: خوشبختانه در بخش بانوان پایگاه های قهرمانی کار خود را آغاز کرده اند. برنامه داریم در تمام رشته ها و در سراسر کشور این پایگاه ها را به منظور حفظ استعدادهای موجود و جذب جوانان مستعد فعال کنیم.

در این جلسه هیات رئیسه غلامرضا امینی رئیس فدراسیون، وحید مرادی دبیرکل فدراسیون، ناصر طالبی و فرحناز امیرشقاقی نواب رئیس، علی قلمسیاه و خسرو ابراهیمی مشاورین عالی، کوروش کیا دلیری خزانه دار، بهزاد اتابکی رئیس کیمته روئینگ و بادبانی، مسعود مهدوی نیا سرپرست کیمته روابط بین الملل، علی رغبتی و توفیق کابلی اعضاء هیات رئیسه، فرشته موحد سرپرست کمیته روابط عمومی و افشین فرزام و محمدعلی قرائت مربیان تیم ملی حضور داشتند.