به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمد حسن فوادیان مدیر روابط عمومی سازمان تربیت بدنی بسیج با تبریک هفته بسیج گفت: همان طور که حضرت امام خمینی (ره) فرموده‌اند بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمرى است که شکوفه‌هاى آن بوى بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق مى‌دهد. بسیجیان در طول مسیر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس همواره نیروهای بی‌ادعای نظام بوده‌اند و پس از جنگ نیز با حضور در بخش‌هایی که خلاء احساس می‌شد، منشاء خدمات فراوانی بوده‌اند و هفته بسیج برای گرامیداشت مجاهدت‌های بسیجیان است.

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های سازمان تربیت بدنی بسیج برای گرامیداشت این هفته اظهار داشت: سازمان تربیت بدنی بسیج در راستای خدمت به بسیجیان در طول سال برنامه‌های مختلفی را تدارک می‌بیند و در هفته بسیج هم سازمان تدارک وی‍ژه‌ای دیده است.

مدیر روابط عمومی سازمان تربیت بدنی بسیج عنوان کرد: برنامه‌های سازمان تربیت بدنی بسیج از جمعه 30 آبان ماه آغاز می‌شود و در تاریخ 29 آبان ماه بسیجیان منتخب کشور به قله شاهان کوه اصفهان صعود می‌کنند، در تاریخ 29 و 30 آبان ماه مسابقات قهرمانی کشوری تکواندو، آمادگی جسمانی و پینگ پنگ به میزبانی سپاه استان قم برگزار می‌شود و روز جمعه دو برنامه خواهیم داشت و علاوه بر کوهپیمایی عمومی که در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود، لیگ‌های تیراندازی، تیر وکمان و دو و میدانی و کشتی بسیج هم برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: روز یکشنبه 2 آذر هم افتتاح همزمان 1000 سالن ورزشی در سراسر کشور را خواهیم داشت که طی آن در مراسمی در تهران با حضور مقامات کشوری و لشگری این سالن‌ها افتتاح خواهد شد.

فوادیان تصریح کرد: آخرین برنامه سازمان تربیت بدنی بسیج در هفته بسیج هم برگزاری مسابقات قهرمان کشوری شنا و ورزش های زورخانه‌ای و پهلوانی است که چهارشنبه هفته آینده برگزار می‌شود. در این مسابقات در رشته شنا 13 تیم از سراسر کشور در 10 ماده با هم رقابت می کنند و 15 تیم هم در ورزش‌های زورخانه‌ای در 3 ماده انفرادی ، تیمی و زورخانه‌ای با هم مسابقه می‌دهند.