به گزارش سرویس ورزشی برنا، پیام شیرعلی سرمربی تیم ملی موی تای کشورمان پس از پیروزی شاگردانش مقابل تیم برونئی گفت: این تیم دوره قبل بازی ها در نایانگ چین موفق شده بود به عنوان قهرمانی دست یابد و یکی از قدرتهای اصلی این رشته به حساب می آید.

وی ادامه داد: ورزشکاران ایران با انگیزه بالا و آمادگی خوبی که داشتند نوانستند کار بزرگی را انجام دهند که انصافا خیلی ها تصورش را هم نمی کردند. من به این بچه ها ایمان دارم و مطمئنم با حمایت بیشتر می توانند به عناوین بزرگی دست یابند.

شیرعلی با اشاره به قرعه سخت تیم ایران در مسابقات رگوی بازیهای آسیایی ساحلی اظهار داشت: سپک تاکرا رشته مختص به کشورهای شرق آسیا است که از کودکی در کوچه و خیابان تمرین می شود. تایلند و میانمار و اندونزی و برونئی نیز جزو بهترینهای این رشته هستند که ما با دو تا از بهترینها هم گروه شدیم و فردا هم باید به مصاف یکی از تیمهای لائوس یا میانمار برویم وباید در فرصت باقیمانده تا مسابقه حساس نیمه نهایی که فردا خواهد بود ملی موشان را ریکاوری کرده و مهیای این دیدار کنم.

وی با تاکید بر روحیه بالای ملی پوشان ایران گفت: ما برای کسب مدال به این مسابقات آمده ایم و تمام تلاشمان را بکار می بندیم تا خوشرنگترین مدال را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی کشورمان گفت: از کمیته المپیک ، فدراسیون و انجمن که به این بازیکنان و کادر فنی اعتماد کردند تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم که توانسته باشیم پاسخ این اعتماد را بدهیم.